1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yüksel'den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Yüksel'den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Yükselden Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
A+A-

AK Parti Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel, basın çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi için büyük çaba gösterdiklerini söyledi. AK Parti Denizli Milletve

AK Parti Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel, basın çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi için büyük çaba gösterdiklerini söyledi.
AK Parti Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ulusal ve yerel medyada çalışan gazetecilerin sorunlarının çözülmesinin basını daha güçlü kılacağını belirten Yüksel mesajında, "Basın özgürlüğünün ve basın çalışanlarının haklarının korunması kadar bu özgürlüğün istismar edilmemesi, doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, toplumun ve bireylerin hakkını gözetme gibi ilkelerde basın çalışanlarımız açısından vazgeçilmez ilkeler olmalıdır. Bundan sonraki süreçte de aynı katkının devam edeceğine olan inancımda tamdır. Bu vesileyle ilimizde görev yapan tüm bassın çalışanlarımızın çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarımızı da rahmetle anıyor, bu sektörün temel taşları olan çalışanlarımıza selamlarımı iletiyorum" ifadelerine yer verdi.
(EV-SK-Y)

09.01.2013 13:30:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT