1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yüksekova Devlet Hastanesi'ndeki Isınma Sorunu Hakkari

Yüksekova Devlet Hastanesi'ndeki Isınma Sorunu Hakkari

Yüksekova Devlet Hastanesindeki Isınma Sorunu  Hakkari
A+A-

Hakkari Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Vakkas Özmercan, Yüksekova Devlet Hastanesi'ndeki ısınma probleminin giderildiğini söyledi. Dr. Vakkas Özmercan, Yüksekova Devlet Hastanesi'nde

Hakkari Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Vakkas Özmercan, Yüksekova Devlet Hastanesi'ndeki ısınma probleminin giderildiğini söyledi.
Dr. Vakkas Özmercan, Yüksekova Devlet Hastanesi'nde yaşanan sorunlarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Dr. Özmercan, "28 Aralık 2012 Cuma günü gece yarısında yakıt kaynaklı olarak kalorifer kazanları arıza vermiş, yaklaşık 6 saatlik bir ısınma problemi yaşanmıştır. Ancak arızanın giderilmesi amacıyla ilgili birimler anında müdahale etmiş ve ısınma problemi giderilmiştir. Arızaya neden olan yakıtın temin edildiği firma ile ilgili soruşturma başlatılmıştır. Hastanenin çatısı ve duvarları ile ilgili bugün itibariyle herhangi bir akıntı söz konusu değildir. Tamir ve bakım çalışmaları tamamlanan hastane asansörleri de 3 Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlayacaktır" dedi.
(MSA-Y)

30.12.2012 12:09:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT