1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yozgat'ta Trafik Kazası

Yozgat'ta Trafik Kazası

Yozgatta Trafik Kazası
A+A-

Yozgat'ta, okullarda ikinci yarıyıl kazayla başladı. Trafik kazasında 28 öğrenci ve şoför yaralandı. Kaza, sabah saat 08.00 sıralarında Boğazlıyan ilçe girişinde meydana geldi. Yamaçlı Belediyesini

Yozgat'ta, okullarda ikinci yarıyıl kazayla başladı. Trafik kazasında 28 öğrenci ve şoför yaralandı.
Kaza, sabah saat 08.00 sıralarında Boğazlıyan ilçe girişinde meydana geldi. Yamaçlı Belediyesinin ilçede eğitim öğretim gören öğrenciler için tahsis ettiği Cuma Özdilek (48) yönetimindeki 66 EA 808 plakalı belediye otobüsü, Boğazlıyan ilçesine yaklaştığında önüne çıkan köpeğe çarpmamak için şoför direksiyonu kırınca şarampole devrildi. Kazada otobüs şoförü Cuma Özdilek ve 28 öğrenci yaralandı. Yaralılar, Boğazlıyan Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınırken 8 öğrenci Yozgat Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.
Yamaçlı Belediye Başkanı Metin Koçak, belediye olarak Boğazlıyan ilçesinde eğitim gören öğrencilere otobüs tahsis ettiklerini belirterek, "Boğazlıyan ilçe girişine geldiğinde önüne çıkan köpeğe çarpmamak için şoför direksiyonu kırınca otobüs devrilmiş. Yaralılar Boğazlıyan ve Yozgat Devlet Hastanesine sevk edildi, öğrencilerimizin durumu iyidir" dedi.
(ÖE-HO-Y)

11.02.2013 11:29:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT