1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yozgat'ta Çiçekçiler 14 Şubatı Bekliyor

Yozgat'ta Çiçekçiler 14 Şubatı Bekliyor

Yozgatta Çiçekçiler 14 Şubatı Bekliyor
A+A-

Yozgat'ta çiçekçiler tüm hazırlıklarını tamamlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nü bekliyor Yozgat'ta uzun yıllardır çiçekçilik yapan Hacı Öztürk, 14 Şubat Sevgililer Günü'nün çiçekçilerin adeta bir

Yozgat'ta çiçekçiler tüm hazırlıklarını tamamlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nü bekliyor
Yozgat'ta uzun yıllardır çiçekçilik yapan Hacı Öztürk, 14 Şubat Sevgililer Günü'nün çiçekçilerin adeta bir bayram olduğunu belirterek, "14 Şubat Sevgililer Günü için bütün hazırlıklarımızı yaptık çiçeklerimizi ve hediyelik eşyalarımızı hazırladık, 14 Şubat'ı bekliyoruz" dedi.
Geçen yıllara göre bu yıl henüz bir sipariş almadıklarını ifade eden Öztürk, "Geçen yıllarda vatandaşlar sevgilisi için önceden siparişini verip çiçeğini hazırlatıyordu. Bu yıl daha kimse gelmedi. İnşallah satışlarımız 14 Şubat'ta bir patlama yapar" diye konuştu.
Hediyelik olarak bir demet gülün 5 TL olduğunu ve hediyelerin 5 TL ile 100 TL arasında değiştiğini ifada eden Öztürk "Günümüzde insanların büyük bir kısmı ekonomik sıkıntı çekiyor, bu yüzden sevgililer gününe özel kampanya başlattık ve fiyatlar çok uygun. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Sevgililer gününde bir demet gül, sevgilini mutlu etmeye yeter" ifadelerini kullandı.
(ÖE-AÖ-Y)

12.02.2013 16:39:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT