1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yozgatlı Çiftçiler Türk Traktör Fabrikasını Gezmeye Gitti

Yozgatlı Çiftçiler Türk Traktör Fabrikasını Gezmeye Gitti

Yozgatlı Çiftçiler Türk Traktör Fabrikasını Gezmeye Gitti
A+A-

Yozgatlı çiftçiler, Türk Traktör Case fabrikasını gezmek için Ankara'ya gitti. Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin kullandıkları traktörlerin nerede üretildiğini ve nasıl üretildiğin

Yozgatlı çiftçiler, Türk Traktör Case fabrikasını gezmek için Ankara'ya gitti.
Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin kullandıkları traktörlerin nerede üretildiğini ve nasıl üretildiğini görmelerini sağlamak için bir Ankara'ya bir gezi düzenledi. Geziye Yozgat, Sorgun, Sarıkaya ve Boğazlıyan ilçesinden 25 çiftçi katıldı. Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii Yetkilisi Recep Yağmur, bayi olarak her yıl traktör fabrikasına gezi düzenlediklerini belirterek, "Bu gezideki amacımız, çiftçimizin kullandıkları traktörleri nerede nasıl üretildiğini görmelerini, çiftçimiz karşılaştıkları sorunları fabrikada yetkililere bizzat iletmesini sağlamak. Ayrıca tatil ve gezi imkanı bulamayan çiftçilerimize değişik bir ortam sunmak amacıyla bu geziyi düzenledik" dedi.
Yozgatlı çiftçilerden Mustafa Uluer, Türk Traktör Fabrikasını gezeceklerini belirterek, "Ülkemizde üretilen traktör fabrikasını gezeceğiz, bize bu imkanı sağlayan traktör bayiimize teşekkür ediyorum" dedi.
(AÖ-Y)

30.01.2013 17:47:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT