1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Youtube 'da yepyeni sanalalem...Youtube'da GİF biçimli yeni çalışma

Youtube 'da yepyeni sanalalem...Youtube'da GİF biçimli yeni çalışma

Youtube 'da yepyeni sanalalem...Youtube'da GİF biçimli yeni çalışma
A+A-

Youtube'dan yeni bir uygulama daha geliyor. Video paylaşma ve izleme platformu ola youtube gif formatlı videolar için süpriz atak..Youtube'dan videolar içinyeni çalışmalar...Youtube'da gif için test aşaması..

Youtube yeni bir uygulamanın daha altına imzasını atmaya hazırlanıyor. Video izleme ve paylaşma dünyası olarak bilinen Youtube resmi web adresinde yeni bir uygulamayla daha milyonlarca takipçilerine yeni bir hizmet daha sunuyor.

Dünyanın en büyük Video paylaşım alemi olan  youtube firması yepyeni bir uygulama ve proje üzerine çalışıyorlar ve  Şuan test aşamasında olan gıf özelliği ne zaman gerçek olarak hayata girecek merak konusu ..

Youtube'den yepyeni bir uygulama daha geliyor. Video paylaşma ve izleme platformu ola youtube gif formatlı videolar için süpriz atak..Video paylaşma ve izleme platformu Youtube yeni bir özellik ile yeni çalışmaların hazırlığı içersinde .. Yotube, paylaşımcılar için PBS Idea Channel yotube kanalı olan bu kanalda  GİF olarka vidoların paylaşımı için yeni çalışmalar yaparak 2015 te kullanmak için bekleniyor. Bu yeni gif formatına istinaden bu özellikle Videolar gif formatında paylaşılacak.

 

yotube.jpg

 

A+A-

HABERE YORUM KAT