1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yorum Gazetesi 17 Yaşında

Yorum Gazetesi 17 Yaşında

Yorum Gazetesi 17 Yaşında
A+A-

Ordu'da 17 yıldır günlük olarak yayımlanan Ordu Yorum Gazetesi yeni yaşını kutluyor. Ordu'da 1996 yılın da Erdoğan Erişen, İdris Yıldız ve Osman Güngör tarafından "Gazete Gazete" ismi ile kurulan

Ordu'da 17 yıldır günlük olarak yayımlanan Ordu Yorum Gazetesi yeni yaşını kutluyor.
Ordu'da 1996 yılın da Erdoğan Erişen, İdris Yıldız ve Osman Güngör tarafından "Gazete Gazete" ismi ile kurulan ve daha sonra gazetenin İdris Yıldız ve Yıldız Yıldız'a geçmesinden sonra "Ordu Yorum gazetesi" olarak günlük ve süreli yayın hayatını sürdürürken ilkeli ve doğru habercilik anlayışıyla 16 yılı geride bıraktı.
Ordu Yorum Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Özata yaptığı konuşmada, "Gazete Gazete olarak çıktığı bu yolda Ordu Yorum gazetesi olarak devam ederken bu güne kadar bizlere her anlamda destek olan tüm ordululara, okurlarımıza ve çalışarak emek harcayan elemanlarımıza çok teşekkür ediyor, biliyoruz ki bu destek bundan sonra da devam edecek. Ordu Yorum ailesi olarak bizler elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı ifade ediyor, başta bu güne kadar emeği geçen imtiyaz sahiplerine ve bu gün burada çok istemesine rağmen bulunamayan imtiyaz sahibimiz sayın M.Murad Yıldız'a bize bu birlikteliği sağladığı için teşekkürü bir borç biliyoruz" dedi.
(RCP-SLH-Y)

06.02.2013 12:14:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT