1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yörükler Vali Kerem Al'a Azık Torbası Ve İşleme Hediye Etti

Yörükler Vali Kerem Al'a Azık Torbası Ve İşleme Hediye Etti

Yörükler Vali Kerem Ala Azık Torbası Ve İşleme Hediye Etti
A+A-

Aydın Valisi Kerem Al'ı ziyaret eden Aydın Yörük Kültürü Derneği yöneticileri, Vali Al'a Yörük kültürünün vazgeçilmezleri olan azık torbası ve işlemeler hediye etti. Aydın Yörük Efe Kültür Derneği

Aydın Valisi Kerem Al'ı ziyaret eden Aydın Yörük Kültürü Derneği yöneticileri, Vali Al'a Yörük kültürünün vazgeçilmezleri olan azık torbası ve işlemeler hediye etti.
Aydın Yörük Efe Kültür Derneği yöneticileri, Vali Kerem Al'ı ziyaret etti. Vali Kerem Al'ın makamında gerçekleşen ziyarete Aydın Yörük Efe Kültür Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Efe kıyafetiyle ziyareti gerçekleştiren Aydın Yörük Kültürü Derneği Başkan Muhsin Aydoğdu, Vali Kerem Al'a Yörüklere has yünden yapılmış azık torbasını ve oya ve işlemelerden oluşan çeşitli hediyeler takdim etti. Aydoğru, Vali Al'a dernek faaliyetleri ve yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.
Vali Kerem Al da, ziyaretlerinden dolayı Aydın Yörük Kültürü Derneği yöneticilerine memnuniyetini dile getirerek, yapacakları projelere destek vereceğini söyledi.
(MB-İK)

19.12.2012 13:16:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT