1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yönetmen Osman Okkasöz Ünver'i Ziyaret Etti

Yönetmen Osman Okkasöz Ünver'i Ziyaret Etti

Yönetmen Osman Okkasöz Ünveri Ziyaret Etti
A+A-

Yönetmen Osman Okkasöz, gerçek bir hikayeye dayandırdığı "Size mi Kaldı" isimli filminin mekan çekimlerini gerçekleştirdiği Nevşehir'de, Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti. Nevşe

Yönetmen Osman Okkasöz, gerçek bir hikayeye dayandırdığı "Size mi Kaldı" isimli filminin mekan çekimlerini gerçekleştirdiği Nevşehir'de, Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.
Nevşehir'de geçtiğimiz günlerde üretime başlayan ve 70 genç kız ve kadının istihdamının sağlandığı bir iş merkezine dönüşen Üçoklar Tekstil İşletmecisi Bilcan Özkahraman ve çalışma arkadaşlarının da hazır bulunduğu ziyarette, bu yılın Mayıs ayı sonu ile Haziran ayı içerisinde çekimine başlamayı planladığı "Size mi Kaldı " isimli sinema filmi ile bilgiler veren Yönetmen Osman Okkasöz, Nevşehir'de mekan belirleme çalışmalarını tamamladığını söyledi.
Kendinin yazdığı senaryoyu , Ünver'e de takdim eden Okkasöz "3 arkadaşın uçma hayali üzerine dayalı bir film yapmaya çalışacağız.Çevrelerinde bu hayalleri nedeniyle sürekli aşılanmalarına karşın sahip oldukları düşünceleri hayata geçiren 3 kişinin hikayesi "Size mi Kaldı" nın sinema çevrelerinde ses getireceğini umut ediyorum.Şu anda mekan belirleme çalışmalarını sona erdirmek üzereyiz.Nevşehir'de çekeceğimiz film için ,eğer gerçekleşirse bir de sürprizi var,ama o sürprizi daha sonra açıklayacağız."dedi.
Belediye Başkanı Hasan Ünver'de Nevşehir'in de tanıtımına katkı sağlayacak filme, ellerinden gelen desteği vermeye daha şimdiden hazır olduklarını belirtti.
(MÖZ-AÖ-Y)

14.01.2013 16:27:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT