1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yöneticiler Hakeme Saldırdı

Yöneticiler Hakeme Saldırdı

Yöneticiler Hakeme Saldırdı
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör (BAL) mücadele eden Hakkari Zapsor ile Siirt Kurtalanspor maçında konuk takım yöneticileri hakeme saldırınca ortalık karıştı. Hakkari Şehir Stadyumu'nda o

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör (BAL) mücadele eden Hakkari Zapsor ile Siirt Kurtalanspor maçında konuk takım yöneticileri hakeme saldırınca ortalık karıştı.
Hakkari Şehir Stadyumu'nda oynanan Hakkari Zapsor ile Siirt Kurtalanspor müsabakası oldukça çekişmeli başladı. Zapspor'un 2-1 üstünlüğü ile devam eden maçın son dakikalarında konuk takım futbolcuları taraf tutuğu iddiasıyla orta hakeme tepki gösterdi. Konuk takımın teknik direktörünün hakeme sert tepki göstermesi üzerine ise orta hakem, teknik direktörü saha dışına çıkarttı. Gerginliğin devam etmesi üzerine sahaya inen ve ismi öğrenilemeyen Siirt Kurtalanspor'un bir yöneticisi de hakeme tekme tokat saldırınca ortalık karıştı. Hakkari Zapspor oyuncuları ve yöneticilerinin araya girerek olayları yatıştırmaya çalışırken, hakemler sahadan polislerin nezaretinden çıkarak Kurtalanspor'u hükmen 3-0 mağlup ilan etti.
Hakemin kendisine yapılan saldırıyı ise federasyona bildireceği belirtildi.
(NE-FT-MSA-Y)

16.12.2012 15:41:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT