1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yollardaki Çukurlar Dolduruluyor

Yollardaki Çukurlar Dolduruluyor

Yollardaki Çukurlar Dolduruluyor
A+A-

Bingöl Belediye Başkanlığı tarafından 15 personelden oluşan 2 ekip, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları soğuk asfalt ve kilitli parke taşlarıyla dolduruluyor. Kış mevsimi ile birlikte cadde ve sok

Bingöl Belediye Başkanlığı tarafından 15 personelden oluşan 2 ekip, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları soğuk asfalt ve kilitli parke taşlarıyla dolduruluyor.
Kış mevsimi ile birlikte cadde ve sokaklarda oluşan çukurları doldurmak için belediye yol ekibi çalışmalarına devam ediyor. Bingöl Belediye Başkanlığı tarafından oluşturulan 15 kişilik yol ekibi, şehir merkezinde caddelerde oluşan çukurları soğuk asfalt ve kilitli parke taşı malzemesi ile dolduruyor. Şehir merkezinde çalışmalarını başlatan ekipler, kamyon ile bölgelere taşınan malzemeyi çukurlara dolduruyor. Düzağaç bölgesi ve şehir merkezinde 2 ekiple cadde ve sokaklarda meydana gelen çukurlar dolduruluyor.
Belediye yetkilileri, kış mevsimi dolayısıyla soğuk asfalt ve kilitli parke taşı malzemesi ile geçici olarak çukurları doldurduklarını ve altyapının yeniden yapılması ile birlikte daha kaliteli ve uzun ömürlü yol yapılacağını söylediler.
(MSA-Y)

29.01.2013 16:39:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT