1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yoldan Çıkan Araç Eve Çarpıp Durabildi

Yoldan Çıkan Araç Eve Çarpıp Durabildi

Yoldan Çıkan Araç Eve Çarpıp Durabildi
A+A-

Zonguldak'ta, kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkan bir araç, evin yan duvarına çarparak durabildi. Kazada, sürücüsü olduğu ileri sürülen bir kişi yaralandı. Kozlu ilçesi Kavaklık mevkiinde bulunan Koz

Zonguldak'ta, kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkan bir araç, evin yan duvarına çarparak durabildi. Kazada, sürücüsü olduğu ileri sürülen bir kişi yaralandı.
Kozlu ilçesi Kavaklık mevkiinde bulunan Kozlu Merkez Mezarlığı önünde kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkan 67 DR 863 plakalı otomobil, evin duvarına çarpıp durdu. Savrulmanın etkisiyle aracın plakasının açılan ön kaput ile motor arasına girmesi dikkat çekti. Kaza sonrası olay yerine gönderilen ambulansla araç içerisindeki yaralı Fatime Cin(46) Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.
Müşahede altına alınan yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Kazanın olduğu anda evde yaşlı bir çiftin bulunduğu belirtilirken, kaza sonrası dışarıya çıkmakta çekinen çiftin kaza sonrası gelen yakınları ile olayı öğrenmeye çalıştığı görüldü. İlk belirlemelere göre evde hasar oluşmadığı tespit edildi. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlatırken, araç sürücüsünün yaralı Fatime Cin olduğu ileri sürüldü.
(SD-SD-HO-Y)

11.12.2012 13:37:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT