1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yol Tartışmasına İki Yıl Hapis Cezası

Yol Tartışmasına İki Yıl Hapis Cezası

Yol Tartışmasına İki Yıl Hapis Cezası
A+A-

Kartepe'de, "yol ortasında yürüyor" diye tartıştığı şahsı silahı ile tehdit darp eden şahıs, iki yıl hapis cezasına çarptırılınca polis tarafından gözaltına alındı. Olay, 2008 yılının Kasım ayında

Kartepe'de, "yol ortasında yürüyor" diye tartıştığı şahsı silahı ile tehdit darp eden şahıs, iki yıl hapis cezasına çarptırılınca polis tarafından gözaltına alındı.
Olay, 2008 yılının Kasım ayında meydana geldi. Ercan K isimli şahıs yol ortasında yürüdüğü için bir araç sahibiyle tartışma yaşadı. Yaşanan tartışma sonrasında araç sahibi şahısa belinde taşıdığı ruhsatsız silahı çekerek tehdit eden Ercan K, daha sonra şahsın gırtlağını sıktı. Tartışmanın ardından belinde silahı ile olay yerinden kaçmak isteyen Ercan K, polisler tarafından gözaltına alındı. Tutuksuz yargılanan Ercan K, Kocaeli 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde devam eden davada iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kararın onanmasının ardından aranmaya başlanan Ercan K, İzmit Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmit'te faaliyet gösteren bir işyerinde gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan Ercan K, tutuklandı.
(NA-MA-HO-Y)

23.01.2013 16:53:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT