1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yol Kumlama Çalışmaları Devam Ediyor

Yol Kumlama Çalışmaları Devam Ediyor

Yol Kumlama Çalışmaları Devam Ediyor
A+A-

Muş'un Bulanık Belediyesi, soğuk havaya rağmen yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bulanık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışına rağmen yol kumlama çalışmalarını aralıksız sürdü

Muş'un Bulanık Belediyesi, soğuk havaya rağmen yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bulanık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışına rağmen yol kumlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaz boyunca yapılan parke taşı çalışmaları dışında kalan tüm yollarda kumlama ve stabilize çalışmaları yürüten ekipler, ilçenin tüm mahallelerine eşit bir şekilde hizmet götürerek yapılması gereken yollara ve en ücra köşelere 550 kamyon stabilize malzemesi dökerek yolları çamurdan kurtardı.
Çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Bulanık Belediye Başkanı Ziya Akkaya, Bulanık'ta hemen hemen her alanda belediyecilik hizmetini ilçenin kenar mahalleleri dahil bütün noktalarda uyguladıklarını söyledi. İlçenin işlek caddeleri dışında da mahalle ayrımı yapmadan tüm yollarda kumlama ve stabilize çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Akaya, "Önümüzdeki çalışma sezonunda Bulanık'ta hizmet almamış tek bir sokak dahi kalmayacak. Yurttaşların daha iyi bir kış geçirmeleri için tüm imkânlarımızı zorlayarak çalışmalara devam edeceğiz" dedi.
(MSA-Y)

09.12.2012 16:40:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT