1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yoğun Sis Zincirleme Kazaya Neden Oldu

Yoğun Sis Zincirleme Kazaya Neden Oldu

Yoğun Sis Zincirleme Kazaya Neden Oldu
A+A-

Konya'nın Kulu ilçesinde, yoğun sis ve gizli buzlanma nedeniyle 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana gelirken 1 otomobil de şarampole indi. Kazalarda ölen ya da yaralanan olmadı. Kon

Konya'nın Kulu ilçesinde, yoğun sis ve gizli buzlanma nedeniyle 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana gelirken 1 otomobil de şarampole indi. Kazalarda ölen ya da yaralanan olmadı.
Konya'nın Kulu ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis ve gizli buzlanma trafik kazalarına yol açtı. Görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü Kulu Konya yolunun 6. kilometresinde bir otomobil şarampole inerken 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Konya yönüne giden Kübra C.'nın kullandığı 33 TN 632 plakalı otomobil sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine şarampole indi. Aynı yolda Dikran S'nin idaresindeki 42 GC 601 plakalı kamyonet, Hasan Ali E'nin kullandığı 06 BV 8155 plakalı otomobil ve Cumhur Ü'nün yönetimindeki 42 KB 075 plakalı su arazözü zincirleme kazaya karıştı. Kazalarda ölen ya da yaralanan olmazken büyük çapta maddi hasar oluştu. Yaklaşık 1.5 saat kapanan karayolu araçların yoldan kaldırılması ile yeniden ulaşıma açıldı.
(ÖK-İP-Y)

31.12.2012 13:20:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT