1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yoğun Bakımdaki Ergin Saygun'un İlk Görüntüsü Basına Dağıtıldı

Yoğun Bakımdaki Ergin Saygun'un İlk Görüntüsü Basına Dağıtıldı

Yoğun Bakımdaki Ergin Saygunun İlk Görüntüsü Basına Dağıtıldı
A+A-

Balyoz davasında 18 yıl hapisle cezalandırılan ve geçirdiği ameliyatın ardından tahliye edilen emekli Orgeneral Ergin Saygun'un yoğun bakımda çekilen görüntüleri basına dağıtıldı. Ergin Saygun'un o

Balyoz davasında 18 yıl hapisle cezalandırılan ve geçirdiği ameliyatın ardından tahliye edilen emekli Orgeneral Ergin Saygun'un yoğun bakımda çekilen görüntüleri basına dağıtıldı.
Ergin Saygun'un oğlu Tolga Saygun, babasını yoğun bakımdaki odasında cep telefonuyla görüntüledi. Saygun daha sonra bu görüntüleri basına dağıttı. Ergin Saygun, oğlunun çektiği görüntülerde, hastane personeline teşekkür ederek, "Memleketimizin en modern tıp müesseselerinden Mehmet Akif Ersoy Hastanesi'nde başarılı bir ameliyat geçirdim. Bu üçüncü gün. Yoğun bakımda yatmaktayım. Bu süre zarfında buradaki personelin tümünün fevkalade profesyonel, görevlerine bağlı, her türlü meşakkate katlanabilecek şekilde eğitilmiş olduklarını görmekten de büyük bir mutluluk duydum. Başta hastanenin hocası olmak üzere bütün çalışanlarına bu vesileyle en kalbi teşekkürlerimi sunmak istiyorum" dedi.
(VK-ÇK-Y)

11.02.2013 15:30:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT