1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yoğun Bakım Ünitesi Gün Sayıyor
Yoğun Bakım Ünitesi Gün Sayıyor

Yoğun Bakım Ünitesi Gün Sayıyor

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Devlet Hastanesi'ne kazandırılan 22 yataklı yeni yoğun bakım ünitesinin birkaç güne kadar hizmete başlayacağı bildirildi. AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Devl

A+A-
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Devlet Hastanesi'ne kazandırılan 22 yataklı yeni yoğun bakım ünitesinin birkaç güne kadar hizmete başlayacağı bildirildi.
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Devlet Hastanesi'nin D bloku olarak hizmete devam eden eski SSK Hastanesi binasının 4. katta bulunan yeni yoğun bakım ünitesinde incelemelerde bulundu. Milletvekili Şahin, 22 yataklı yoğun bakım ünitesine hastaya oksijen takviyesi yapılan aparatların da geldiğini belirterek, ünitenin birkaç güne kadar hizmete açılacağını bildirdi.
Şahin, "1.5 yıldır yaptığımız mücadelenin meyvelerini görüyoruz. İnsanlarımız 22 yataklı yeni yoğun bakım ünitemizde inşallah şifa bulacaklar. Kısa bir süre sonra hizmete açacağız. Sadece İnegöl değil, Bursa ve çevre illere hizmet verecek olan yoğun bakımın yapılmasından dolayı çok mutluyum. 2. ve 3. basamak sağlık hizmeti verecek. En kısa zamanda açılış törenini de yapacağız" dedi.
(SB-MŞ)

15.01.2013 13:23:32 TSI

HABERE YORUM KAT