1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yogisat Başkanı Ayhan Çelik Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Yogisat Başkanı Ayhan Çelik Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Yogisat Başkanı Ayhan Çelik Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
A+A-

Yozgat Genç Sanayiciler ve İşadamları Dernek (YOGİSAD) Başkanı Ayhan Çelik, ilkokullar arası voleybol müsabakasında ikinci olan Fatma Peksan İlköğretim okulu örencilerini ödüllendirdi. YOGİSAD ve Y

Yozgat Genç Sanayiciler ve İşadamları Dernek (YOGİSAD) Başkanı Ayhan Çelik, ilkokullar arası voleybol müsabakasında ikinci olan Fatma Peksan İlköğretim okulu örencilerini ödüllendirdi.
YOGİSAD ve Yerköy İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Ayhan Çelik, Fatma Peksan İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, ilköğretim okulları arası voleybol müsabakasında ikinci olan okul takımını tebrik ederek, öğrencilere spor ayakkabısı ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Yerköy'de her türlü spor dalının gelişmesi için çalıştıklarını belirten Çelik, "Her yerde olduğu gibi ilçemizde de futbol ön planda tutuluyor. Ancak salon sporları da çok önemli. Bugün Fatma Peksan İlköğretim Okulu kız voleybol takımı ikinci olması büyük bir başarıdır. Biz Yerköy İdmanyurduspor Kulübü olarak salon takımlarını da destekliyoruz. Yakında tekvando, voleybol ve basketbol takımı kuracağız. Amacımız gençleri kahve köşelererinden, internet kafelerden kurtarıp spora kazandırmaktır" dedi.
Okul Müdürü Osman Bağcı ve Bedeneğitmi Öğretmeni Çiğdem Erdeniz, desteklerinden dolayı Çelik'e teşekkür etti.
(ÖE-AÖ-Y)

16.01.2013 15:20:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT