1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yogesh Sharda'dan Bir Huzur Armağanı

Yogesh Sharda'dan Bir Huzur Armağanı

Yogesh Shardadan Bir Huzur Armağanı
A+A-

Dünyayı dolaşarak insanların kendilerini anlayabilmesi ve çevreleriyle doğru iletişim kurmalarına yardımcı olan Yogesh Sharda Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi'

Dünyayı dolaşarak insanların kendilerini anlayabilmesi ve çevreleriyle doğru iletişim kurmalarına yardımcı olan Yogesh Sharda Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi'nde İzmirlilerle buluştu. "Herkesle iyi geçinmek" konulu kişisel gelişim seminerini sunan Sharda, 'insan ilişkileri nasıl gelişir, insan olmanın erdemleri nelerdir' gibi soruların yanıtlarını açıkladı.
İzmir'de olmaktan her zaman büyük keyif aldığını söyleyen Yogesh Sharda, yeniden İzmirlilerle buluşmasına olanak verdiği için Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a teşekkürlerini iletti ve "İzmir çok sevdiğim bir şehir ve buraya gelmeye doyamıyorum. Burada insanlar arasında daha iyi bir iletişim sağlanıyor. Aslında ruhsal olarak ne kadar güçlü olursak içimizdeki iyi duygular da o kadar yükselir. Huzur içinde olmak insanın en doğal hali olsa da zaman zaman bunu unutuyoruz. Önemli olan ne yapıyor olursak olalım içimizdeki huzuru koruyabilmek" diye konuştu.
(EA-HK)

01.12.2012 12:10:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT