1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yimpaş Yozgatspor'da Birlik Yemeği

Yimpaş Yozgatspor'da Birlik Yemeği

Yimpaş Yozgatsporda Birlik Yemeği
A+A-

Spor Toto 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele veren Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, Yimpaş Yozgatspor'un değerlendirildiği yemekli bir toplantı düzenledi. Yimpaş AVM'de düzenlenen

Spor Toto 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele veren Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, Yimpaş Yozgatspor'un değerlendirildiği yemekli bir toplantı düzenledi.
Yimpaş AVM'de düzenlenen toplantıya Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, AK Parti Yozgat Milletvekili Av.Yusuf Başer, Belediye Başkanı Yusuf Başer, AK Parti Eski Milletvekillerinden Osman Coşkun, İlci Tarım İşletmeleri Sahibi Nedim İlci, daire müdürleri, spor temsilcileri ve gazeteciler katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, toplantının amacının Yimpaş Yozgatsporla alakalı bir anlamda beyin fırtınası yapmak, konuşmalar yapmak ve spor adına özellikle futbol adına neler yapılabilir konularını konuşmak olduğunu belirterek, "Yozgat'ta geçmişte futbol adına çok güzel şeyler yaşandı. 1959'da Karagümrükspor adıyla kurulan futbol takımımız daha sonra Bozokspor, Yozgatspor, Yeniyozgatspor, Yimpaş Yozgatspor isimleriyle değişik tarihlerde kimi zaman ikinci ligde kimi zaman birinci ligde bulunmuş ve gerçekten Yozgat'ımıza da çok güzel atmosferler oluşturmuştur. Hala her yerde Yozgat konuşuluyorsa geçmişte birinci ligdeki Yozgatspor konuşuluyor" dedi.
Bugün Yozgat'ta spor adına gerçekten güzel şeyler yaşandığını ifade eden Nurdoğan, " İnşallah bizim arzumuz Yozgatspor futbol takımında Yozgatlı gençlerin yetişmesi, amatör takımlardan bir üst profesyonel takımı futbolcu yetişmesidir. Bu çok önem arz etmektedir. Sanayinin gelişmediği, işsizliğin olduğu gençlerimizin çok değişik yerlerde zaman geçirdiği Yozgat şehrinde futbolun ve diğer spor dallarının ne kadar önemli olduğunu hepimiz farkındayız, bunun için ne yapmak lazım onu hep beraber düşünüp kafa yormalıyız. Yozgatspor'a maddi manevi desteği olan bütün esnaflarımıza, yöneticilerimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Konuşmaların ardından Yimpaş Yozgatspor'a katkı sağlayan esnaflar ve yöneticilere isimlerinin yazılı olduğu Yimpaş Yozgatspor forması hediye edildi.
(ÖE-AÖ-Y)

19.01.2013 13:49:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT