1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yılmaz'a Jandarmadan Teşekkür
Yılmaza Jandarmadan Teşekkür

Yılmaz'a Jandarmadan Teşekkür

Bursa İl Jandarma Alay Komutanı Vedat Çolak, Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'ın emniyet ve asayişe yönelik hizmetlerini unutmadı. Gemlik Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Özdemir aracılığ

A+A-
Bursa İl Jandarma Alay Komutanı Vedat Çolak, Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'ın emniyet ve asayişe yönelik hizmetlerini unutmadı.
Gemlik Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Özdemir aracılığıyla Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'a jandarma aracı maketi ve jandarma tanıtım kitabı hediye eden Alay Komutanı Albay Vedat Çolak, desteklerinden ötürü Yılmaz'a teşekkür etti.
Yılmaz, kurumlar arası iş birliği ve uyumun önemine dikkat çekerek, başarılı hizmetlerin acilen yerine getirilmesinde bu kıstasların etkili olduğunu söyledi.
Gemlik ve çevresinin güvenliği açısından önemli bir çalışma olan MOBESE'lerin alımının yanı sıra jandarma bölgesine ikaz tabelaları, Jandarma Bölük Komutanlığına kamera donatı sistemleri ve jandarma karakol binasına yönelik çeşitli çalışmalar yapan Gemlik Belediyesi, kurum ve kuruluş ayrımı yapmadan destek ve hizmetlerini devam ettiriyor.
(MŞ)

27.12.2012 13:01:51 TSI

HABERE YORUM KAT