1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yılmaz Vural'dan Transfer Açıklaması

Yılmaz Vural'dan Transfer Açıklaması

Yılmaz Vuraldan Transfer Açıklaması
A+A-

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Trabzonspor maçında son dakikalarında futbolcuların taktik hataları yüzünden sarı kart ve goller görmelerinden yakınırken, transfer çalışmalarının

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Trabzonspor maçında son dakikalarında futbolcuların taktik hataları yüzünden sarı kart ve goller görmelerinden yakınırken, transfer çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.
İki forvet oyuncusuyla görüşmelerin devam ettiğini ifade eden Vural, en geç Pazartesi veya Salı günü bu transferlerin gerçekleşeceğini belirtti. Vural, "Şu anda bir santrafor alacağız. Hatta belki 2 tane. Başkan 2'de ısrar ediyor, ben yapma fazla olur diyorum, 1 olsun diyorum o, 2 olsun diyor. Yani Pazartesi, Salı günü çok önemli hakikaten Avrupa'da bilinen hazır oyuncular var, konuşuyoruz kulüpleriyle, kendileriyle. Gerçekleştirirsek bu transfer çok önemli transfer olur bizim için. Bizim Allah'a şükür gol atmada bir sorunumuz yok, ama tabi ki böyle bir oyuncuya da sahip olursak, iyi oyuncuya sahip olmak çok önemli. Futbol iyi oyuncularla oynanıyor çünkü. Elazığlı bize inansın, burada yapılan her şeyin bu takımın iyiliği için yapıldığının kanaatinde olsun. Bu takıma faydası olan kalacak, faydası olmayan kim olursa olsun gidecek" dedi.
(EK-YRT-EYB-S)

28.01.2013 16:58:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT