1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yıldızlar Futbol Erkek-bayan Müsabakaları Sona Erdi

Yıldızlar Futbol Erkek-bayan Müsabakaları Sona Erdi

Yıldızlar Futbol Erkek-bayan Müsabakaları Sona Erdi
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan 'Okul Spor Faaliyetleri' protokolü kapsamında düzenlenen yıldız erkek ve bayan futbol müsabakaları sona erdi. Gençlik Hizmetler

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan 'Okul Spor Faaliyetleri' protokolü kapsamında düzenlenen yıldız erkek ve bayan futbol müsabakaları sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortak çalışmaları kapsamında düzenlenen bayan ve erkek futbol karşılaşmaları oldukça renkli geçti. İl ve ilçelerden gelen okulların katıldığı müsabakalar eleme usulü ile yapıldı. Finale kalan son 4 takım, Sanayi Semt Sahası'nda karşı karşıya geldi. Müsabakaların sonunda yıldız erkeklerde Eczacılar Birliği Ortaokulu birinci, Fevzi Geyik Ortaokulu ikinci ve Memursen TOKİ Ortaokulu üçüncü oldu. Bayanlarda ise Başkale Azıklı Ortaokulu birinci ve Mustafa Kemal Ortaokulu ikinci oldu. Dereceye giren takımlara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir ve Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir tarafından verildi.
Kupa töreninde bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, bundan sonraki müsabakaların farklı branşlarla devam edeceğini söyleyerek, "Amacımız gençlerimize, çocuklarımıza sporu sevdirmek. Onları da birer sporcu olarak görmek. Futbol müsabakalarında dereceye giren öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ediyorum. Bizleri il dışında temsil edeceklere başarılar diliyorum" dedi.
(MSA-Y)

17.12.2012 16:30:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT