1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yıldızeli'nde Bin Öğrenciye Giyim Yardımı

Yıldızeli'nde Bin Öğrenciye Giyim Yardımı

Yıldızelinde Bin Öğrenciye Giyim Yardımı
A+A-

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde ihtiyaç sahibi yaklaşık bin öğrenciye giyim yardımı yapıldı. 'Türkiye'nin markaları Türkiye'nin çocuklarını giydiriyor' projesi kapsamında Birleşik Markalar Derneği'nden

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde ihtiyaç sahibi yaklaşık bin öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
'Türkiye'nin markaları Türkiye'nin çocuklarını giydiriyor' projesi kapsamında Birleşik Markalar Derneği'nden temin edilen giyim paketleri, ilkokul ve ortaokul öğrencileri hediye edildi. Bu proje kapsamında Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ilçe genelinde okul müdürlükleriyle temasa geçerek ihtiyaç sahibi öğrencileri belirledi ve her öğrencinin bedenine göre paketler düzenlenerek teslim edildi. Proje kapsamında ilçe merkezinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu'nda düzenlenen programda konuşan İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, "Bizler yöneticiler olarak sizlerden isteğimiz öncelikle derslerinizde başarılı olmanızdır. Bizim tek dileğimiz sizin başarılı bireyler olarak, vatana millete hayırlı ve faydalı bireyler olarak yetişmenizdir. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. Erdoğan daha sonra öğrencilere paketlerini hediye etti.
Programa, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Müdürü Dilfiruz Tanrıverdioğlu Çakar, Mütevelli Heyeti Üyesi Mehmet Adıgüzel ve Tarık Kırmıt, Milli Eğitim Şube Müdürleri Nihat Kartal ve Mehmet Ali Uysal, Okul Müdürü Hacı Ahmet Şahinbay, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
(AK-TB-ZB-Y)

08.01.2013 16:07:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT