1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yıldızeli Heyeti Rektör Kocacık'ı Ziyaret Etti

Yıldızeli Heyeti Rektör Kocacık'ı Ziyaret Etti

Yıldızeli Heyeti Rektör Kocacıkı Ziyaret Etti
A+A-

Yıldızeli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Yıldızeli Belediye eski Başkanı Mehmet Yağmur ve beraberindeki heyet Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı ziyaret etti. Yıldızeli K

Yıldızeli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Yıldızeli Belediye eski Başkanı Mehmet Yağmur ve beraberindeki heyet Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı ziyaret etti.
Yıldızeli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Yıldızeli Belediye eski Başkanı Mehmet Yağmur, İşadamı Musa Emmioğlu ve Yıldızeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mehmet Baktır ile birlikte, CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Yıldızeli Meslek Yüksekokulu'na açılması düşünülen yeni bölümler ile yerleşkesinin genişletilmesi konuları ele alındı. Yeni açılacak bölümler ve bu bölümlerin bölgesel ihtiyaca göre tespiti konularında gerekli çalışmaları yapacaklarını dile getiren Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, "İlçelerimizi önemsiyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıldızeli Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ettik ve eksiklikleri de biliyoruz. En kısa sürede eksiklikleri tamamlayacağız" dedi.
(TB-AÖ-Y)

17.01.2013 17:43:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT