1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde "yeşil Sektör" Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde "yeşil Sektör" Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesinde yeşil Sektör Günleri
A+A-

Çevre ve enerji konusunda önemli çalışmalara imza atan Yıldız Teknik Üniversitesi, 'Yeşil Sektör Seminer Günleri' ile sektörün önemli isimlerini öğrencilerle buluşturuyor. Yıldız Teknik Üniversites

Çevre ve enerji konusunda önemli çalışmalara imza atan Yıldız Teknik Üniversitesi, 'Yeşil Sektör Seminer Günleri' ile sektörün önemli isimlerini öğrencilerle buluşturuyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü, sektörün önemli isimlerini öğrencilerle buluşturuyor. '2. Yeşil Sektör Seminer Günleri'nin ilkinde olduğu gibi farklı sektörlerden gelen iş adamları, çevre ve enerji konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verecek. 2. Yeşil Sektör Seminer Günleri'nde ilkinden farklı olarak sadece Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri değil, konuyla ilgilenen tüm diğer üniversite lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile öğretim üyeleri de yer alabilecek. Sürdürebilir enerji kavramı, çevre ve enerji konusundaki güncel çalışmalar, enerji üretimini en sağlıklı ve en zararsız şekilde gerçekleştirmek ve bu yöntemleri uygulayarak dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek konularının konuşulacağı Yeşil Sektör Seminer Günleri, YTÜ Davutpaşa Kampüsü İnşaat Fakültesi Konferans Salonu'nda 4-5-6 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenecek.
(RFK-CC-Y)

21.02.2013 13:35:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT