1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yıldız Kız Ve Yıldız Erkek Voleybol Şampiyonası Yapıldı

Yıldız Kız Ve Yıldız Erkek Voleybol Şampiyonası Yapıldı

Yıldız Kız Ve Yıldız Erkek Voleybol Şampiyonası Yapıldı
A+A-

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2012-2013 eğitim-öğretim yılı Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakaları oynanan final maçla

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2012-2013 eğitim-öğretim yılı Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakaları oynanan final maçlarıyla sona erdi.
Voleybol turnuvası maçlarına, okul örgencileri büyük ilgi gösterirken, maçlar oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Adıyaman Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonunda oynanan Yıldız Kız Voleybol Müsabakasında Birinci Kahta Hacıbey İlköğretim Okulu olurken, İkinci, Gölbaşı Savran İlköğretim Okulu Üçüncülüğü ise Besni Dumlupınar İlköğretim Okulu oldu.
Yıldız Erkekler Voleybol Müsabakalarında ise, birinci Besni Yoldüzü İlköğretim Okulu ikinciliği Küçük Hasancık İlköğretim Okulu Üçüncülüğü ise Kahta Hürriyet İlköğretim Okulu oldu. Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren okullara ödülleri törenle verildi. Karşılaşmayı Spor Şube Müdürü Ömer Faruk Dursun, okul müdürleri ve çok sayıda örgenci karşılaşmayı izledi.
(CK)

16.01.2013 16:49:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT