1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yıldırım'dan Yanal için olay sözler

Yıldırım'dan Yanal için olay sözler

Yıldırım'dan Yanal için olay sözler
A+A-

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Ersun Yanal'ın takımın başına geçeceği yönündeki haberleri yalanladı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bir basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, Ersun Yanal'ın takımın başına geçeceği yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Yıldırım, "Ersun Yanal'ı kim gündeme taşıdı? Lig TV'de Şansal Büyüka söyleyerek. Ersun Yanal ile ne görüştüm ne konuştum. Ben olduğum sürece bu kulübe gelemez. Ersun Yanal, Fenerbahçe'den ben ayrıldım diyor. Ya biz seni gönderdik... Beni konuşturma. Öyle bilgisayardan konuşmakla olmuyor. Ersun Yanal buradayken Fenerbahçe 'şike yapmadı' dedi. Trabzon'a gitti bir kelime konuşamadı. Orada niye söylemedin? Ersun Yanal buradayken yazarlar sürekli eleştiriyordu. Şimdi Ersun Yanal gelsin diyorlar. Reklam yaptırıyorlar.'' dedi.

AHLAKSIZLAR F.BAHÇE'DE ÇALIŞAMAZ

Yıldırım ayrıca, ''Bu kulüpte ancak ahlaklı insanlar çalışabilir. Ahlaksız olanlar ben gidene kadar gelemez. Ersun Yanal'ı tribünlerin içine bir mikrop gibi yerleştirmeyin.'' şeklinde konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT