1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yıldırım'da Şiir Rüzgarı

Yıldırım'da Şiir Rüzgarı

Yıldırımda Şiir Rüzgarı
A+A-

Yıldırım Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği "Şiir Akşamları" devam ediyor. "3. Yıldırım Şiir Akşamları" Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapıldı. Geceye Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin v

Yıldırım Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği "Şiir Akşamları" devam ediyor.
"3. Yıldırım Şiir Akşamları" Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapıldı. Geceye Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Güzin Abraş'ın sunumuyla başlayan gecede, 22. Dönem Milletvekili Faruk Ambarcıoğlu, sunucu Akif Oktay ve Serpil Aslantürk, Ömer Aykan, Yadigar Ünver, Selçuk Öden, Ferit Bilge Gültekin, Gönül Aydemir Adıgüzel ve Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin şiirler okudu. Dinleyenlerin coşkuyu ve hüznü bir arada yaşadıkları gecede özellikle anne sevgisi ve ilahi aşka vurgu yapıldı.
Başkan Keskin, "Yıldırım Şiir Akşamları ile edebiyata-şiire gönül vermiş birbirinden değerli isimler, hem kendilerinin, hem de usta şairlerin eserlerini seslendiriyor" dedi.
Bu ara Kızılay tarafından Barış Manço Kültür Merkezi fuayene alanında yapılan kan bağışı kampanyasına şiir sevenler büyük ilgi gösterdi.
(MŞ)

12.01.2013 12:31:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT