1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yılbaşı Hırsızı Kameraya Yakalandı

Yılbaşı Hırsızı Kameraya Yakalandı

Yılbaşı Hırsızı Kameraya Yakalandı
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir AVM'ye müşteri gibi giren kadın, 4 gecelik ve 1 parfüm çalarak AVM'den uzaklaştı. Olay anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Alanya'

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir AVM'ye müşteri gibi giren kadın, 4 gecelik ve 1 parfüm çalarak AVM'den uzaklaştı. Olay anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Alanya'da faaliyet gösteren 82 Salı Pazarı'nda 21 Aralık Cuma günü aynı kişi 4 dakika içerisinde 2 kez hırsızlık yaptı. Hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Kamera kayıtlarına göre, saat 15.40 sıralarında 82 Salı Pazarı'na gelen genç bir kadın mağazadan önce 4 adet gecelik çaldı. Gecelikleri ambalajından çıkararak mağazadan aldığı boş bir kutuya koyan kadın, saat 15.41'de ayrıldı.
Durumu fark eden mağaza görevlileri kamera görüntülerini incelerken görüntülerde 1 dakika içinde tekrar mağazaya gelen kadının bir de parfüm alarak 15.42'de olay yerinden hızla kaçtığı belirlendi.
Mağaza yetkilileri çalınan malların yaklaşık olarak 300 TL değerinde olduğunu söyledi.
(AB-SK-GS-Y)

26.12.2012 13:57:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT