1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yılbaşı Geldi Vitrinler Kırmızıya Boyandı (Görüntülü) Haber : Şura Kaya Kamera : Şura Kaya Kayseri

Yılbaşı Geldi Vitrinler Kırmızıya Boyandı (Görüntülü) Haber : Şura Kaya Kamera : Şura Kaya Kayseri

Yılbaşı Geldi Vitrinler Kırmızıya Boyandı  (Görüntülü)  Haber : Şura Kaya    Kamera : Şura Kaya    Kayseri
A+A-

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte hediyelik kıyafet ve kırmızı iç çamaşırlar da vitrinlerde yerlerini aldı. Kocabey İç Giyim Mağazasının sahibi Eyüp Koca, her yıl yapılan kırmızı çamaşır düzenlemesine

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte hediyelik kıyafet ve kırmızı iç çamaşırlar da vitrinlerde yerlerini aldı.
Kocabey İç Giyim Mağazasının sahibi Eyüp Koca, her yıl yapılan kırmızı çamaşır düzenlemesine bu yıl da başladıklarını ve Kayseri halkından yoğun talep gördüklerini belirtti.
Koca, "Yılbaşına bir hafta kala daha fazla ilgi oluyor. Yaklaşık 10 gün önce ürünleri vitrinlere koyduk. Kayseri halkından da yoğun bir talep var." dedi.
Erkeklerin de kadınların da talep gösterdiğini söyleyen Koca, " Her yaş grubu alıyor ama 20'li ile 40'lı aşlar arası daha çok tercih ediyor. Kadınlar erkek arkadaşlarına, erkekler kız arkadaşalarına, eşler birbirine, arkadaşlar birbirine alıyor. Satışlar iyi oluyor tabi bize, yıl sonunda ciroları artırıyor. Diğer günlere göre daha yoğun oluyor, memnunuz bu durumdan." ifadelerini kullandı.
Koca iç çamaşırlarının fiyatlarını ise şöyle belirtti: " Bayan alt çamaşır grupları 1,5 TL ile 10 TL arasında, sutyenler 12 TL ile 30 TL arasında, gecelikler 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor."
(AÖ-Y)

30.12.2012 12:13:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT