1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yılanların Öcünde gelişmeler heyecanı doruğa fırtlattı...

Yılanların Öcünde gelişmeler heyecanı doruğa fırtlattı...

Yılanların Öcünde gelişmeler heyecanı doruğa fırtlattı...
A+A-

Yılanlarn öcü yeni buhaftaki yeni bölümde flaş gelişmeler yaşanıyor. show tv ve ekranların beğeni dizisi Yılanların öcünde tansiyon hat safhaya ulaşıyor ve Yılanlarn öcü dizisinde sürpriz vakalar yaşanıyor.

Show tv nin sevilen dizisi yılanların öcü adlı dizide her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Yılanların öcü yeni bölümle koliba film imzalı bu dizi herkesi ekranlara bağlayacak..show tv ve ekranların beğeni dizisi Yılanların öcünde tansiyon hat safhaya ulaşıyor ve Yılanlarn öcü dizisinde sürpriz vakalar yaşanıyor.

 

Show tv de yayınlanan yılanların öcü dizisi ömerden kötü haber geliyor ve bunun üzerine Bayram ve fatmanın planları alt üst olurlar. Ama bu durum onların hayallerinin peşinden mi yoksa aşklarının peşinden mi gidecek sorularını akıllara getiriyor.


Show tv yılanların öcü adlı dizi son bölümde ömerden gelen kötü haber Bayram ve Fatmanın durumlarını ne kadar etkileyecek merak konusu.Geçmişten gelen sırrın ortaya çıkmaması için uğraşan Hüsnü de Ömer'in başına geldiğinde ne ile karşılaşacak. Ömer yaşayacak mı? Fatma ile Bayram arasındaki aşktan iyice emin olan Haceli de Fatma'yı Bayram'a yar etmemeye karar verirken, Kamuran ise var olan koşulları, Fatma'yı elde etmek için kendi lehine kullanmayı başarıp, herkesin planlarını alt üst edebilecek midir?

 

oc.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT