1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yetiştirme Yurdunda Doğum Günü Heyecanı

Yetiştirme Yurdunda Doğum Günü Heyecanı

Yetiştirme Yurdunda Doğum Günü Heyecanı
A+A-

Çankırı 100. Yıl Yetiştirme Yurdunda kalan öğrencilerden Ocak ayında doğan 8 çocuk için Çankırı Belediyesi tarafından doğum günü partisi düzenlendi . Doğum günü kutlamasına Belediye Başkanı İrfan Dinç

Çankırı 100. Yıl Yetiştirme Yurdunda kalan öğrencilerden Ocak ayında doğan 8 çocuk için Çankırı Belediyesi tarafından doğum günü partisi düzenlendi .
Doğum günü kutlamasına Belediye Başkanı İrfan Dinç'in eşi Zeynep Dinç, Başkan Yardımcısı Mithat Kılıç, Kültür Müdürü Muharrem Ovacıklı, akademisyenler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri ile öğrenciler katıldı.
Renkli görüntülere sahne olan kutlama, pasta ikramının ardından çeşitli oyunlarla devam etti. Palyaço eşliğinde eğlenen çocukların doğum günü kutlaması, sandalye kapma yarışı ve oyun havaları ile renklendi.
Gecede kısa bir konuşma yapan Zeynep Dinç, "canım oğullarım" diye hitap ettiği çocuklarının doğum gününü kutladı. Doğum günü çocukları için hazırlanan hediye çekleri ve sürpriz hediyeler, protokol tarafından çocuklara takdim edildi.
(MT BÖ)

23.01.2013 17:01:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT