1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yetenek Sizsiniz'e damga vuran İMAM Şow!

Yetenek Sizsiniz'e damga vuran İMAM Şow!

Yetenek Sizsiniz'e damga vuran İMAM Şow!
A+A-

Türk televizyonlarının sevilerek ve beğenilerek izlenen yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye asıl mesleği imam olan Selçuk Kızıldağ damga vurdu ve herkesi şaşırttı.

Türk televizyonlarının sevilerek ve beğenilerek izlenen yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye bomba gibi bir bölümle geliyor. TV 8'de yayınlanan yarışmaya bomba vuran isim işte o imam!  

Sürprizlerle dolu programda, renkli jüri üyesi, eğlenceli sunucusuyla yine çok eğleneceksiniz! Acun Ilıcalı, eser yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal’ın jüriliğini yaptığı, sunuculuğunu ise Alp Kırşan’ın üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye bu hafta da dopdolu!

Geçen hafta yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye; asıl mesleğinin imam olduğunu söyleyen Yarışmacı Selçuk Kızıldağ tüm izleyenleri şaşırttı. On senedir sahne sanatları ile uğraştığını söyleyen Selçuk Kızıldağ, anlattığı hikayelerle herkesi etkilemeyi başardı ve jüri üyelerinden dört evet alarak bir üst tura geçmeyi başardı. 

Programda ayrıca; bir ilke imza atıldı. Daha önce beatbox yapan bir bayana rastlamayan jüri, yarışmacı Sibel Hıdır’ın performansı karşısında çok etkilendi. Büyük beğeni toplayan Sibel Hıdır dört evet alarak üst tura geçmeyi başardı.

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” Pazar akşamı yepyeni yetenekleri ile TV8 ekranında...

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT