1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeşilkent'te Sabah Sohbeti

Yeşilkent'te Sabah Sohbeti

Yeşilkentte Sabah Sohbeti
A+A-

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ev toplantılarına Hatice Günaslan'ın Yeşilkent Mahallesi'ndeki evinde gerçekleşen sabah buluşmasıyla devam etti. Bayanların yoğun katılım gösterdiği buluşmada

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ev toplantılarına Hatice Günaslan'ın Yeşilkent Mahallesi'ndeki evinde gerçekleşen sabah buluşmasıyla devam etti. Bayanların yoğun katılım gösterdiği buluşmada Başkan Ayaz, konuşmasında belediyenin bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden ayrıntılı bir şekilde söz etti. İleriye dönük projeler konusunda da bilgiler aktaran Başkan Ayaz, bayanların hazırlamış olduğu isteklerden oluşan listeye tek tek yanıt verdi.
Başiskele'nin gözde mahalleri arasında yer alan ve kalıcı konutların bulunduğu bölgede gerçekleşen sabah sohbetinde mahalleli bayanlar Başkan Ayaz'ın anlattığı icraat ve hizmetleri dikkatle dinledi. Daha sonra söz alan bayanlar bölgede yapılmasını istedikleri yeni taleplerini başkan Ayaz ile paylaştı. Beklentilerin en kısa sürede çözüme ulaşması için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Ayaz, " Bölgemizde her mahallemiz bizim için önemli. Her hizmetimiz eşit. Ama ne olur yapılanları sizlerde takip edin. Bilgilerinizi yine bizimle paylaşın" dedi.
(MA-MA)

18.01.2013 12:49:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT