1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yeşilay'dan Öğrencilere Bağımlılık Konferansı

Yeşilay'dan Öğrencilere Bağımlılık Konferansı

Yeşilaydan Öğrencilere Bağımlılık Konferansı
A+A-

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yalova Şubesi, öğrencileri bağımlılık yapan maddeler konusunda bilgilendiriyor. Şube Başkanı Alaettin Bütkül, il genelindeki 32 okulu ziyaret etti Başta sigara olmak üzere

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yalova Şubesi, öğrencileri bağımlılık yapan maddeler konusunda bilgilendiriyor.
Şube Başkanı Alaettin Bütkül, il genelindeki 32 okulu ziyaret etti Başta sigara olmak üzere içki, kumar, fuhuş, satanizm, misyonerlik ve her çeşit uyuşturucu ile mücadele çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Bütkül, öğrencileri zararlı alışkanlıklar konusunda bilgilendirmek için okul ziyaretleri yaptıklarını söyledi. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Kaplan ile birlikte şimdiye kadar 20 ilkokul ve ortaokulu ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Bütkül, bu hafta da 12 okulu ziyaret edeceklerini anlattı.
Okullara yaptıkları ziyaretler esnasında öğrencilere çeşitli hediyeler verdiklerini belirten Bütkül, "Biz insanlığı köleleştiren, kendisine ömür boyu bağımlı kılan bu amansız düşmanlarla mücadele ediyoruz. Özellikle son zamanlarda gençlerden kurumumuza büyük ilgi var. Bizler de okullara yaptığımız ziyaretlerde gençlerimizi bilgilendiriyoruz. Onlara armağan ettiğimiz takvim ve ders çizelgeleri ile çeşitli bilgiler de veriyoruz. Her türlü bağımlılık yapan maddeler hakkında bilgi veriyor, bu konuda hassas olmalarını istiyoruz" dedi.
(SÇ-MŞ)

11.12.2012 17:38:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT