1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yerköy'de Turnuva 3'üncülerine Krampon Hediye Edildi

Yerköy'de Turnuva 3'üncülerine Krampon Hediye Edildi

Yerköyde Turnuva 3üncülerine Krampon Hediye Edildi
A+A-

Yozgat'ta düzenlenen okullar arası futbol turnuvasında 3'üncü olan Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi futbol takımına krampon hediye edildi. Yozgat, merkezde düzenlenen liseler arası düzenlene

Yozgat'ta düzenlenen okullar arası futbol turnuvasında 3'üncü olan Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi futbol takımına krampon hediye edildi.
Yozgat, merkezde düzenlenen liseler arası düzenlenen futbol müsabakasında 3. olan Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi futbol takımı Yerköy İlçe Kaymakam Vekili Mustafa Türkcan, Yerköylü hayırsever iş adamları tarafından krampon ile ödüllendirildi. Futbolcuları makamında kabul eden Kaymakam Türkcan, "2012-2013 yılı öğretim başında Türkiye Şampiyonası için Yozgat'ı temsil edecek olan futbol takımının seçmeleri 10 gün önce başlamıştı. 23 Futbol takımının oynadığı karşılaşmada, Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Futbol Takımımız il 3'üncüsü olmuştur. Bu anlamda, Yerköylü hayırsever iş adamları tarafından alınan krampon futbolcularımıza hediye ettik. Bizde Yerköy kaymakamlığı olarak, futbolcularımıza göstermiş oldukları üstü çaba ve gayretlerden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim." dedi.
Futbolcularda Kaymakam Türkcan'a teşekkür etti.
(ÖE-AÖ-Y)

05.12.2012 15:53:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT