1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yerköy'de Aday Öğretmenlerin Hazırlık Kursu Sürüyor

Yerköy'de Aday Öğretmenlerin Hazırlık Kursu Sürüyor

Yerköyde Aday Öğretmenlerin Hazırlık Kursu Sürüyor
A+A-

Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçeye atanan 50 aday öğretmene yönelik düzenlediği "Hazırlayıcı Eğitim Kursu" sürüyor. Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, ilçeye atan 50 aday öğretm

Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçeye atanan 50 aday öğretmene yönelik düzenlediği "Hazırlayıcı Eğitim Kursu" sürüyor.
Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, ilçeye atan 50 aday öğretmene yönelik olarak düzenledikleri hazırlayıcı eğitim kursunun sürdüğünü belirterek, "İlçemiz ilköğretim ve ortaöğretim okullarında görev yapan 50 aday öğretmenimize, görevli personellerimiz tarafından MEB Teşkilatının yapısı, sistemi, personel özlük hakları ve okulda yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verilmektedir" dedi. Verilen kursların aday öğretmenlere ileriki dönemlerde büyük bir fayda sağlayacağını ifade eden Yavuz, "Öğretmenlerimiz, öğretmenlik konusunda okulda üniversitede öğrendiklerinin dışında burada da verilen bilgilerden faydalanacak, amacımız bütün öğretmenlerin her konuda daha donanımlı olmaları daha çok bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır" diye konuştu.
(ÖE-AÖ-Y)

30.01.2013 16:26:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT