1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yerköy Ptt'de Milli Piyango Bileti Satışları Başladı

Yerköy Ptt'de Milli Piyango Bileti Satışları Başladı

Yerköy Pttde Milli Piyango Bileti Satışları Başladı
A+A-

Milli Piyango İdaresi ile PTT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde, piyango biletleri PTT Yerköy Şubesinde satışa sunuldu. Milli Piyango biletleri için baş bayilik yetkisi alan

Milli Piyango İdaresi ile PTT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde, piyango biletleri PTT Yerköy Şubesinde satışa sunuldu.
Milli Piyango biletleri için baş bayilik yetkisi alan PTT, tüm yurtta olduğu gibi Yerköy'de bilet satışlarına başladı. Biletlerin satışına başladıklarını belirten PTT Yerköy Merkezi Müdür Vekili Yusuf Kurban, hizmet yelpazelerini her geçen gün genişlettiklerini, bu kapsamda da Milli Piyango biletlerini de PTT güvencesi ile vatandaşlara sunduklarını söyledi. Tam biletlerin 40, yarım biletlerin 20 ve çeyrek biletlerin ise 10 Lira'dan satışa sunulduğunu kaydeden Kurban, " PTT Yerköy Merkezi olarak, 3 yıl önce Milli Piyango satışlarına başlamıştık. PTT Yerköy Merkezimizde, Milli Piyango biletlerinin satışı gerçekleştirmesi ve halkın yoğun ilgisi göstermesi bizleri oldukça mutlu etmiştir.Milli Piyango biletleri satışlarımız seri numaraları alınarak kontrollü şekilde yapılmaktadır. Seri numaraları kontrol altına alınarak yapılan satışlarımız müşterilerimize güven vermektedir." dedi.
(ÖE-SK)

19.12.2012 16:54:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT