1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yerköy Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci

Yerköy Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci

Yerköy Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci
A+A-

Yerköy Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şubesi arasında toplu sözleşme imzalandı. Yerköy Belediyesinden düzenlenen imza törenine Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Hizmet İş Sendikası Yozgat

Yerköy Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şubesi arasında toplu sözleşme imzalandı.
Yerköy Belediyesinden düzenlenen imza törenine Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı Ferman Zararsız, Yerköy Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Doğan ve Hizmet İş Sendikası Temsilcisi Ercan Salmanlı ve belediye çalışanları katıldı.
Törende konuşan Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy halkına en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek, "Bu hizmetlerimizi de belediyemize çalışan işçilerimizle yapmaktayız. Özverili bir şekilde çalışan işçilerimize belediye olarak en iyi şekilde destek olmaya alın teri kurumadan maaşlarını ödemeye çalışıyoruz. Belediyemizde çalışan 20 işçimiz Hizmet İş sendikası üyesi, sendika ile belediyemiz arasında yapılan görüşmeler sonunda toplu-iş sözleşmesi iki yıl süreli olarak imzalandı. İşçilerimizin maaşlarında, 250 TL ile 300 TL arası net artış olmuştur "dedi.
İşçilerde, yapılan sözleşmeden dolayı Başkan Ağaoğlu'na teşekkür etti
(ÖE-AÖ-Y)

14.01.2013 17:22:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT