1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenişehir Kaymakamlığı Proje Ekibi Değerlendirme Yaptı

Yenişehir Kaymakamlığı Proje Ekibi Değerlendirme Yaptı

Yenişehir Kaymakamlığı Proje Ekibi Değerlendirme Yaptı
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamlığı proje ekibi, Kaymakam Mustafa Özarslan başkanlığından toplandı. Yenişehir Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Özarslan proje ekibinin ça

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamlığı proje ekibi, Kaymakam Mustafa Özarslan başkanlığından toplandı.
Yenişehir Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Özarslan proje ekibinin çalışma usul ve esasları, proje ekibinden beklenen hedefler konuları hakkında bilgiler verdi. Yapılan toplantıda, Yenişehirde öncelikli ihtiyaç analizleri doğrultusunda hazırlanan taslak projeler görüşülerek bu projelerden hangilerinin Yenişehir'de uygulanabileceği, Yenişehir'in olumlu ve güçlü, olumsuz ve zayıf olan özelliklerini görüşüldü. Toplantıda, Yenişehir'in içte ve dışta sahip olduğu fırsatların neler olduğunun, çevredeki olası risk ve piyasa tehditlerinin belirlenmesi adına da bir araya gelen proje ekibi, öncelikle Yenişehir'in ihtiyaçlarını belirleme konusunda fikir alış verişinde bulundular.
Toplantıda konuşan Kaymakam Özarslan, yapılan araştırmalar ve ortaya konulan yeni proje fikirleri için ekip üyelerine teşekkür etti.
(KRY-Y)

07.01.2013 15:04:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT