1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenimahalle'ye Ordu'dan Misafir

Yenimahalle'ye Ordu'dan Misafir

Yenimahalleye Ordudan Misafir
A+A-

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Yenimahalle Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi alan Torun, imardaki dijital arşiv uygulamasıyla ilgili de bilgi aldı. Torun, "Yenimahalle Belediyesi'nde örnek alınacak çok proje var. Dijital imar arşivi de bunlardan bir tanesi. Arşive büyük bir yenilik getiren bu sistemi uygulamaya koymak pek de kolay değil. Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.
Yaşar'ı sosyal projeleri ve özellikle yardımda reklama son veren YeniKart uygulaması nedeniyle tebrik eden Torun, "Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini vatandaşla buluşturan Başkanımızı yürekten kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar ise, "Sahil kıyıları pırıl pırıl olan Ordu'nun bir Mavi Bayrağı eksik. Ordu Belediyesi'nin 2009 yılında başlattığı Deniz Deşarjı Projesi takdire şayandır. Bu proje ile yalnız Ordu değil, tüm Türkiye kazanacaktır" dedi.
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, ziyaretin anısına Başkan Yaşar'a yağlı boya tablo hediye etti.
(EY-CC-Y)

26.01.2013 10:51:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT