1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenimahalle'nin Yumruğu Avrupa'yı Salladı

Yenimahalle'nin Yumruğu Avrupa'yı Salladı

Yenimahallenin Yumruğu Avrupayı Salladı
A+A-

Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda 2. olan Metin Adanç ve 3. olan Kadir Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti. Yaşar, "Avrupa'da bayrağımızı gönde çekerek göğsümüzü kabarttınız"

Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda 2. olan Metin Adanç ve 3. olan Kadir Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti. Yaşar, "Avrupa'da bayrağımızı gönde çekerek göğsümüzü kabarttınız" dedi.
Yenimahalle Belediyespor'un sporcuları olan ikili, Türkiye'nin 1 altın, 41 gümüş ve 7 bronz madalya kazandığı turnuvada başarılı bir performans sergileyerek Türk bayrağını göndere çektirmeyi başarmışlardı. Adanç, final müsabakasında Bulgar rakibine yenilerek şampiyonluğu kıl payı kaçırmıştı.
Yenimahalle Belediyesi'nin sporcuları önceki gün Başkan Yaşar'ı ziyaret ederek kendilerine verilen destekten dolayı teşekkürlerini ilettiler. Yaşar, "Başarının anahtarı çok çalışmaktır. Sizleri kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Her zaman yanındayız" diyerek sporculara olan desteğini devam ettireceğini belirtti.
(ZÇ-ÖZ-Y)

28.12.2012 11:36:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT