1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü 6 Galibiyetle Namaglup

Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü 6 Galibiyetle Namaglup

Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü 6 Galibiyetle Namaglup
A+A-

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nin lideri Yenimahalle Belediyesi, Samsun'da da farklı kazanarak zirvedeki yerini sağlamlaştırdı. Tekerlekli Sanda

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nin lideri Yenimahalle Belediyesi, Samsun'da da farklı kazanarak zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.
Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig'in 6'ıncı haftasında Samsun Engelliler Gücü Takımı ile Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü takımları arasında oynanan karşılaşmada kazanan Başkent temsilcisi oldu. Samsun Yaşar Doğu Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı 70-26 kazanan Yenimahalle Belediyesi, 6 haftada aldığı 6 galibiyetle yoluna namaglup devam etti. Karşılaşmaya Fehmi, Cem, Muhterem, Şahin ve Tahsin beşiyle başlayan Başkent ekibi, savunmada olağanüstü mücadelesiyle rakibini 26 sayıda bıraktı. Kenardan gelen oyuncuları Ahmet Yamaç, Okan ve Ömer'in sayı yükünü çekmesiyle iyi bir tempo yakalayan Yenimahalle, kontrolünde götürdüğü karşılaşmayı rahat kazanarak haftaya çıkacağı zorlu Balıkesir maçı öncesi moral depoladı. Yenimahalle Belediyesi'nde Okan attığı 20 sayı ile yıldızlaşırken, Fehmi 15, Ömer 14 ve Ahmet Yamaç 13 sayı kaydetti.
(BK-CC-Y)

07.01.2013 12:06:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT