1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenimahalle Belediyesi Dolu Dizgin

Yenimahalle Belediyesi Dolu Dizgin

Yenimahalle Belediyesi Dolu Dizgin
A+A-

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig'in lideri Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, hafta sonu oynadığı maçı kazanarak galibiyet serisini sürdürdü. Son haftalarda birbirinden g

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig'in lideri Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, hafta sonu oynadığı maçı kazanarak galibiyet serisini sürdürdü.
Son haftalarda birbirinden güçlü rakiplerini dize getirerek zirvedeki yerini sağlamlaştıran Yenimahalle Belediyesi son olarak takipçisi Pendik Engelliler Anadolu Yakası Engelliler Spor Kulübü'nü yenerek şampiyonluk yürüyüşüne dolu dizgin devam etti.
Güçlü rakibini Altındağ Spor Salonu'nda konuk eden Yenimahalle Belediyesi Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, sahadan 76-72 galip ayrıldı. Karşılaşamaya Ahmet Yamaç, Ahmet Sarıda, Aydoğan Okan ve Fehmi ile başlayan Başkent temsilcisi, oyunun kitlendiği bölümlerde bulduğu üçlüklerle karşılaşmayı lehine çevirmesini bildi. Yenimahalle Belediyesi'nde Ahmet Yamaç Pendik potasına gönderdiği 24 sayı ile karşılaşmanın yıldızı olurken, Okan 22 Fehmi de 15 sayı kaydetti.
(BK-ÖZ-Y)

29.01.2013 11:04:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT