1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar:

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar:

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar:
A+A-

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışı ile toplumu doğru ve tarafsız bilgilendirme misyonunu üstlenen ve bu uğurda büyük fedakârlıklara katlanan basın emekçil

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışı ile toplumu doğru ve tarafsız bilgilendirme misyonunu üstlenen ve bu uğurda büyük fedakârlıklara katlanan basın emekçilerimiz demokrasimiz adına çok önemli bir görev üstlenmektedir" dedi.
10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak basın mensuplarının özel gününü kutladı. Yaşar, mesajında basının demokrasinin temel taşlarından olduğunu belirterek şöyle devam etti:
"İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışı ile toplumu doğru ve tarafsız bilgilendirme misyonunu üstlenen ve bu uğurda büyük fedakarlıklara katlanan basın emekçilerimiz demokrasimiz adına çok önemli bir görev üstlenmektedir. Ağır çalışma koşullarında doğru ve tarafsız haber peşinde koşan siz basın mensuplarının özel gününü kutluyorum. Bu uğurda aramızdan ayrılan tüm gazeteci arkadaşlarımızı rahmetle anarken, basın meslek ilkelerinin ve iletişim özgürlüğünün tartışılmadığı, basın emekçilerinin haklarının en üst düzeyde korunduğu daha güzel 10 Ocak'lar yaşamanızı diliyorum."
(BK-Y)

10.01.2013 13:47:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT