1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yenikent Park'ta Kahkaha Tufanına Hazır Olun

Yenikent Park'ta Kahkaha Tufanına Hazır Olun

Yenikent Parkta Kahkaha Tufanına Hazır Olun
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikent'e kazandırılan Yenikent Sosyal Tesisleri, bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına büyük katkı sağlıyor. Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın başrollerini payl

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikent'e kazandırılan Yenikent Sosyal Tesisleri, bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına büyük katkı sağlıyor. Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı yılın komedi filmi, "Celal ile Ceren" Cuma günü Yenikent Sosyal Tesisleri'nde oynayacak.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Yenikent'te gerçekleştirdiği önemli yatırımlardan biri olan Yenikent Sosyal Tesisleri, bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına önemli ölçüde katkı sağlıyor. Yenikent Sosyal Tesisleri bünyesinde hizmet veren sinema salonlarında en güncel filmler Yenikentli sinemaseverlerle buluşuyor. Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı "Celal ile Ceren" Cuma günü Yenikent Sosyal Tesisleri'nde vizyona girecek. Filmi izlemek isteyenlerin 0 264 251 18 18 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilecekleri öğrenildi. (RKO-RKO)

16.01.2013 17:19:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT