1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeni Yılın İlk Dakikalarına Ediz Bebekle Merhaba Dedi

Yeni Yılın İlk Dakikalarına Ediz Bebekle Merhaba Dedi

Yeni Yılın İlk Dakikalarına Ediz Bebekle Merhaba Dedi
A+A-

İzmir'de yeni yılın ilk bebeklerinden biri de Universal Ege Sağlık Hastanesi'nde doğan Ediz Bebek oldu. 37 haftalık hamile Fergül Ahtaker, ailesi ile yılbaşı kutlamaya hazırlanırken aniden sancılar

İzmir'de yeni yılın ilk bebeklerinden biri de Universal Ege Sağlık Hastanesi'nde doğan Ediz Bebek oldu.
37 haftalık hamile Fergül Ahtaker, ailesi ile yılbaşı kutlamaya hazırlanırken aniden sancıları başladı ve yeni yılın ilk saatlerinde anneliği tattı.
İzmir'de yaşayan Fergül-Ercan Ahtaker çifti üç yıllık evliliklerinin sonunda en güzel yeni yıl kutlamasını yaptı. 3 kilo 130 gram ağırlığında, 50 santimetre uzunluğunda olan Ediz Bebeği kucağına alan çiftin mutlulukları görülmeye değerdi.
"Eşimin bana en güzel yeni yıl hediyesi oldu" diyen baba Ercan Ahtaker, "Oğlumun ilk sürprizi daha doğarken oldu" diye konuştu.
Aile büyükleri ile bir arada yılbaşı kutlaması yapmayı planlayan Ahtaker Ailesi, yılbaşı yemeği hazırlıkları yaparken aniden başlayan sancılarla hastaneye geldiklerini belirterek, "Yemeğin altını kapatıp doğuma geldik. Bizim için planladığımızdan çok daha güzel bir yeni yıl oldu" dedi.
Prof.Dr.Murat Celiloğlu tarafından normal doğumla dünyaya gelen Ediz bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.
(HD-

01.01.2013 14:00:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT