1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeni Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan Sağlık Çalışanlarına Mesaj

Yeni Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan Sağlık Çalışanlarına Mesaj

Yeni Sağlık Bakanı Müezzinoğlundan Sağlık Çalışanlarına Mesaj
A+A-

Erzurumlu Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın yerine atanan yeni Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık çalışanlarına yönelik ilk mesajını yayımladı. 81 İl Sağlık Müdürlüğü'ne gönderilen Bakan Müezzinoğ

Erzurumlu Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın yerine atanan yeni Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık çalışanlarına yönelik ilk mesajını yayımladı.
81 İl Sağlık Müdürlüğü'ne gönderilen Bakan Müezzinoğlu'nun mesajında şöyle denildi:
"İnsan hayatı gibi önemli ve kutsal bir gaye uğruna büyük meşakkatle çalışmalarını yürüten meslektaşlarım, değerli sağlık çalışanları; Sağlıkta Dönüşüm Programının önemli bir kulvarın da bayrağı devralan bir meslektaşınız olarak, sağlık hizmetlerini, tüm dünyanın imreneceği bir seviyeye taşıyan emeğiniz ve gayretleriniz için Hükümetimiz ve halkımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hükümetimiz döneminde başlayan ve 11 yılı geride bıraktığımız Sağlıkta Dönüşüm Programı ile sağlıkta ulaştığımız nokta, ülke insanımızın büyük teveccühünü kazanmıştır. Halkımızın sağlık hizmetine ulaşımının kolaylaştığı, sağlık hizmeti anlayışının dünya çapında bir değer haline taşındığı böylesine büyük başarının ardındaki gerçek kahramanlar sizlersiniz. Sayınız az, iş yükünüz fazla olduğu halde, halkımıza hizmet için ortaya koyduğunuz emsalsiz özveri her türlü takdirin üzerindedir. 'İnsana, hayata hizmet' gibi asil bir hedef uğruna çalışmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Sorunlarımızı sürekli iletişim halinde olarak aşmaya çalışacağız. Her zaman yanınızda, yanı başınızda olmaya gayret edeceğiz. Sağlıkta Dönüşüm hedeflerimizi, vizyonumuzu beraber oluşturmaya çalışacağız. Bu duygularla hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."
(AA-AA-Y)

28.01.2013 15:22:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT