1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeni Esenlik Şubesi De 7/24 Hizmete Başladı

Yeni Esenlik Şubesi De 7/24 Hizmete Başladı

Yeni Esenlik Şubesi De 7/24 Hizmete Başladı
A+A-

Malatya Belediyesi Esenlik Marketi, Kanalboyu şubesinden sonra Fahri Kayahan şubesinin de 7/24 hizmete başladığı bildirildi. Şirketten yapılan açıklamada "Şirketimize gelen yoğun talepler nedeniyle

Malatya Belediyesi Esenlik Marketi, Kanalboyu şubesinden sonra Fahri Kayahan şubesinin de 7/24 hizmete başladığı bildirildi.
Şirketten yapılan açıklamada "Şirketimize gelen yoğun talepler nedeniyle 2 yıl önce Kanalboyu şubemizde başlatmış olduğumuz nöbetçi market uygulamasını, bu yıl Fahri Kayahan şubemiz ile birlikte ikiye çıkardık. Fahri Kayahan Bulvarı Çevreyolu girişinde bulunan şubemiz, 24 saat kesintisiz hizmet verecektir. Şirketimize iletilen talep ve öneriler arasında sık sık gündeme getirilen kış aylarında saat 22.00'den sonra, yaz aylarında ise 24.00'ten sonra alışveriş yapacak marketler bulunmadığı şikayetleri, böyle bir hizmet kararının alınmasında etkili olmuştur. Hızla büyüyen, gelişen şehrimizin ihtiyaçları da beraberinde artmaktadır. Daha önceden şehrimizin doğusunda, İpekçi Caddesi Kanalboyu'nda uygulanan hizmeti, gelen talepler doğrultusunda 2013 yılı ile birlikte şehrimizin batı girişindeki Fahri Kayahan Bulvarı'nda 'Fahri Kayahan' şubemiz ile ikiye çıkardık. İlimiz ve bölgemizde bir çok çalışmanın altında imzası bulunan şirketimiz, insan odaklı hizmet anlayışının yansıması olarak, marketlerimizde, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet uygulamasına 2013 yılında iki şube ile hizmete devam edecektir" denildi.
(NA-OK-Y)

16.01.2013 16:22:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT